Google Translate Shqip Maqedonisht - fucktimkuik.org

Shërbimi falas i Google përkthen në çast fjalë, fraza dhe faqe uebi nga anglishtja në mbi 100 gjuhë të tjera si dhe anasjelltas. Google's free service instantly translates words, phrases, and web pages between English and over 100 other languages. Ce service gratuit de Google traduit instantanément des mots, des expressions et des pages Web du français vers plus de 100 autres langues.

Translation Memory. Fjalorë Glosbe janë unike. Në Glosbe ju nuk mund ta kontrolloni përkthime vetëm në gjuhën shqip ose maqedonisht: ne gjithashtu të japë shembuj e përdorimit, duke treguar dhjetra shembuj të dënimeve të përkthyera përmbajnë të përkthyera fraza. Kjo quhet "memorie përkthimi" dhe është shumë i dobishëm. Get Textbooks on Google Play. Rent and save from the world's largest eBookstore. Read, highlight, and take notes, across web, tablet, and phone. Albanian. Fakulteti i inxhinierisë së ndërtimit në Universitetin e Shkupit priti promovimin e serisë së dytë të teksteve mësimorë, që numërohen 14 në total, të përkthyer në maqedonisht si pjesë e një projekti të qeverisë për të përkthyer 500 libra ekspertësh që përdoren nga universitetet më të mira të SHBA dhe BE. Translation Memory. Fjalorë Glosbe janë unike. Në Glosbe ju nuk mund ta kontrolloni përkthime vetëm në gjuhën maqedonisht ose shqip: ne gjithashtu të japë shembuj e përdorimit, duke treguar dhjetra shembuj të dënimeve të përkthyera përmbajnë të përkthyera fraza. Kjo quhet "memorie përkthimi" dhe është shumë i dobishëm.

përkthim përkthimi në fjalorin shqip - maqedonisht në Glosbe, online dictionary, free. Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët. 01/07/2019 · Fjalori dygjuhësh maqedonisht-shqip dhe shqip-maqedonisht është hartuar me iniciativën e organizatës joqeveritare Qendra Nansen Dialog – Shkup dhe Zyrës së Komisarit të Lartë për Pakicat Kombëtare të OBSE-së. Të gjitha fjalët e përfshira në këtë fjalor janë përzgjedhur në mënyrë të veçantë dhe me shumë kujdes, për.

De gratis service van Google kan woorden, zinnen en webpagina's onmiddellijk vertalen tussen het Engels en meer dan 100 andere talen. MyMemory is the world's largest Translation Memory. It has been created collecting TMs from the European Union and United Nations, and aligning the best domain-specific multilingual websites. We're part of Translated, so if you ever need professional translation services, then go checkout our main site.

Vlc Mp4 À Webm
Veste Cads
Photoshop 7 Windows Xp
Nlp Avancé Avec Datacamp Spacy
Logiciel Mac Pour Capturer Des Vidéos À L'écran
L Résoudre Dongle Studio
Mettre À Jour Ios Iphone 6 Plus
Edraw Free Code
Système De Trèfle À Vendre
K Joypad Usb
Enregistrement D'écran En L'honneur 7x
U Kobo Computer App
Photoshop Ios Ui Kit
Logiciel De Gestion De B & B
Formulaire De Prêt Personnel No 16
Norton Security Suite Protège-t-il Contre Les Ransomwares
Autocad F.205.0.0
Jbl Pulse Zerlegen
Animation Vidéo De Conception De Logo
Addon De Mot De Passe Aléatoire
Patcher Chanceux Dans Les Achats D'applications
George Mason Office 365
Tubemate Mp3
Mesurer Lufs En Audace
Joomla Android Icon
Téléchargement Gratuit De La Version D'essai 64 Bits D'Autocad 2013
Microsoft Print To Pdf Windows 10 Location
Adaptateur Bluetooth (r) Atheros Ar3012
Meilleur Extracteur Mac Rar
Meilleur Achat Microsoft Package
Chansons Les Plus Célèbres Malayalam
Samsung Grand Neo Version Android
5 Corefonts Ubuntu
Exceller L'aide À La Transposition
Virtual Dj Pro Sans Licence
Maquette D'affiche De Paysage
Présentation Apple Mac V
Codepen De Navigation D'une Page
V Intel 4000 Gpu
Mises À Jour Du Micrologiciel X100f
/
sitemap 0
sitemap 1
sitemap 2
sitemap 3
sitemap 4
sitemap 5
sitemap 6
sitemap 7
sitemap 8
sitemap 9
sitemap 10
sitemap 11
sitemap 12